Mimaroba Mah., Çarmıklı Cd., No:7/1 Mimaroba/Büyükçekmece/İSTANBUL
Eylül İçin Pozitif Enerji Listesi

Eylül İçin Pozitif Enerji Listesi

Deniz, kum, güneş ve bolca tatille muhteşem bir yaz geçirdiğinize eminiz! Ancak artık tatil bitti ve yeni bir yıla başlama vakti geldi.

Yeni sezona enerji depolayarak girmek ve yepyeni başlangıçlara adım atmak için sizi motive edecek bir liste hazırladık.

Yeni bir beslenme planı oluşturun: Yazın yorgunluğunu üzerinizden atacak bol vitamin ve mineral içeren taze gıdalardan oluşan bir beslenme düzenine geçin. Hem fazlalıklardan kurtulun hem de enerjinizi arttırın.

Spora başlayın: Bu sene bedeninizi daha aktif tutun. Seveceğiniz ve hayat rutininize ekleyeceğiniz bir spor dalı seçin ve uygulamaya geçin.

Ajandanızı aktif tutun: Eylül ayında şehre dönen arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirin. Hem işinize hem de sosyal hayatınıza dengeli vakit ayırın.

Hedeflerinizi bir kenara yazın: Ulaşılabilir ve gerçekçi hedefler koyarak yeni dönemde kendinizi geliştirme yolunda adımlar atın. Gerçekleşen hedeflerinizi gördükçe daha iyi hissedeceksiniz.

Sabah yogasını deneyin: Eminiz! Çok seveceksiniz. Cildinize zaman ayırın: Güneşten yıpranan cildinize yoğun bakım uygulamak iyi gelecektir.

Bir günü sadece kişisel bakımınıza ayırın. Uzun yürüyüşlere çıkın: Hem ruhunuza hem de bedeninize çok iyi gelecek. Yeni bir müzik listesi oluşturun: Yeni sezona yeni şarkılarla girmek size iyi gelecektir.