Mimaroba Mah., Çarmıklı Cd., No:7/1 Mimaroba/Büyükçekmece/İSTANBUL
Çayınızın Yanına Yakışacak 5 Kitap Önerisi

Çayınızın Yanına Yakışacak 5 Kitap Önerisi

Sıcak bir battaniye ve çayınız ile beraber onlara eşlik edecek kitaplar ile karşınızdayız. Bu vazgeçilmez üçlü, soğuk kış günlerinde en iyi dostunuz olacak. Haydi kitapları beraber inceleyelim:

1 Vazgeçebilmek / Guy Finley

Bir kişisel gelişim kitabı olan Vazgeçebilmek, değişime giden yolda size kılavuzluk edecek. Vazgeçebilmenin, mutluluğun anahtarı olduğunu düşünen yazar bu konuda size verdiği örnek ve tavsiyeler ile hayatınızda yeni bir dönem başlatacak! Vazgeçmesi zor görünen her şeyi aslında kendi içinde bulacağınız cevaplarla başarmanızın formüllerini içeren kitap, başucu kitabınız olacağa benziyor.

2. Fahrenheit 451 / Ray Bradbury

Bir bilim kurgu romanı olan bu kitap sayesinde kitaplara bakışınız değişecek! Kitaplara farklı bakış açısının değişim yolculuğu ve bu yolculukta inandığı her şey yerle bir olan bir adam. Bu değişim sizin de hayatınıza dokunacak. Sürükleyici konusu ile tek bir solukla okuyacağınız bu roman size çok iyi gelecek.

3. Yüzyıl İçin 21 Ders / Yuval Noah Harari

Zamanla gelişen teknolojik ve ekonomik kırılmaların beraberinde gelen değişimler ve bu değişimler için çıkarılması gereken 21 dersi konu alan kitap, geçmiş ve gelecek arasındaki değişim sürecini irdeliyor. Gelişime ayak uydurmanız için size çözüm sunan ve açıklık getiren bu kitap ile bir aydınlanma yaşayacaksınız.

4. Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı / Mark Manson

Bu kitap, elinizde olan ile mutlu olmayı öğrendiğinizde daha da mutlu olacağınızı size püf noktaları ile anlatıyor. Hayattan verdiği örneklerle motivasyonunuzu yükseltirken sizi daha özgüvenli bir birey yapmak için destekliyor. Hayatta sadece olumsuzlukları görerek değil, onları kabullenerek bir tık daha ileriye gidebileceğinizi vurguluyor. Her anınıza eşlik edecek bu kitap, kitaplığınızda olduğu sürece mutluluğa daha yakınsınız demektir. J

5. Ikigai Uygulama Rehberi / Hector Garcia, Frances Miralles

“Değişimin tam zamanı” diyenler! Dikkatinizi çekecek bir kitap önerimiz ile karşınızdayız. Japonların uzun ve mutlu yaşama sırrı, sizin de aradığınız değişim için doğru reçete olabilir. Bu kitap, hayat amacınızı keşfetmek için verdiği 35 yol ile sizi farklı bir serüvene çıkaracak; öğrenirken hayatınıza katacağınız püf noktaları ile size mutluluğun anahtarını sunacak.

Herkes kendine uygun kitabı seçtikten sonra bir battaniye altında, elinde sıcacık çayı ile kitap keyfi yapabilir.