Mimaroba Mah., Çarmıklı Cd., No:7/1 Mimaroba/Büyükçekmece/İSTANBUL
Baharda Yapılacak 5 Keyifli Aktivite

Baharda Yapılacak 5 Keyifli Aktivite

Baharın gelmesiyle günler de uzamaya başlar ve gün içerisinde daha çok vaktimiz olduğuna inanırız bunun için kışın üşenip yapamadığımız her şeyi bir anda yapmak için hazır hale geliriz. Tabi baharın eğlenceli aktiviteler için daha elverişli hava şartları olduğunu da göz ardı edemeyiz.

1. Piknik yapın!

Havanın güzel olduğu zamanlarda piknik yapmak için şehrin dışına çıkmak, çok uzaklara gitmek zorunda değilsiniz. En yakın parkta bile yanınıza alacağınız birkaç yiyecek içecek, kitap, kulaklık ve müzik listeniz eşliğinde güzel havanın tadını çıkarabilir ve içinizi huzurla doldurabilirsiniz.

2. Yürüyüş yapın

Baharda yükselen enerjimiz ile artık hareketlenmek için daha motiveyiz. Şimdi dışarı çıkıp temiz havayı soluyarak yürüyüş yapmanın tam zamanı! Yürüyüş stresi azaltırken, kan akışını hızlandırır, gece daha rahat uyumamızı sağlar. Böylelikle yeni güne daha zinde ve enerjik başlarsınız.

3. Balkonları açın!

Herkesin evinde ufak da olsa bir balkon vardır. Bu balkonları muhteşem bir huzur yuvasına çevirmek ise sizin elinizde! Değişik balkon dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa daha önce yayınladığımız yazıya bu linkten bir göz atın! http://www.iyiyasiyorum.com/simdi-balkon- zamani

4. Evinizin duvarlarına farklı dokunuşlar yapın!

Örneğin odanızın bir duvarını iç açan ve huzur veren mavi ya da yeşil bir renge boyayabilirsiniz. Renkli ve enerjinizi yükselten duvar kağıtlarıyla duvarınızı kaplayabilirsiniz.

Odanızın bir duvarına yapacağınız taş kaplama ile farklı bir görünüm kazandırabilir yeni bir eve taşınmış gibi hissedebilirsiniz.

5. Bahar temizliği!

Bahar ayları hem bedeninizdeki hem de etrafınızdaki fazlalıklardan arınmak için çok iyi bir dönem! Kendinize iyi bir beslenme planı oluşturun ve baharda daha hafif ve dengeli beslenin. Deneyebileceğiniz birbirinden farklı shake tarifine bu linkten göz atabilirsiniz.

https: //www.youtube.com/playlist?list-PLVWVKVHXsDMHmglIwchjwo3orV9J6 whVX

Ofis masanızda veya evde kullanmadığınız eşyaları ihtiyaç sahiplerine verebilir, kullanıma uygun olmayan eşyalarınızı da artık çöp kutusuna atabilirsiniz. Hafiflik hem bedeninize hem zihninize iyi gelecek ©